Haber

Köpeğiyle ormanda yürüyüşe çıkan adam hayatının şokunu yaşadı! Toprak resmen ayağa kalktı

David Nugent-Malone adında bir adam, aniden kuvvetli bir rüzgar esmeye başladığında ormanda köpeğini gezdiriyordu. Ormandaki zeminin rüzgarın etkisiyle dalgalandığını görünce o anları hızla telefonuna kaydetti.

ORMANDA YÜRÜYÜŞE ÇIKTI

Cumartesi günü İngiltere’de fırtına ve su baskınları yaşandı. İskoçya’da yaşanan sel ve fırtına felaketinde 3 kişinin hayatını kaybettiği ilginç bir sahne kaydedildi. Köpeğiyle ormanda yürüyüşe çıkan David Malone isimli adam, üssün hareket ettiğini fark etti. Melone, yerin dalgalanıp havaya yükseldiği anları kaydetti.

“DENİZ GİBİ HAREKET EDİYOR”

İlginç doğa olayını sosyal medya hesabından yayınlayan David Malone, “Bu sabah orman deniz gibi hareket ediyor” diye yazdı. Bir takip gönderisinde David Malon, yer havaya yükselirken koşarken ve ardından yükselen orman zemininde dinlenirken çekilmiş görüntülerini paylaştı.

“ETRAFINDA HERŞEY SAKİN OLDU”

David Malone daha sonra şunları söyledi: “Ormanda garip bir anormallik vardı, çünkü arkamızda ve yan tarafta her şey nispeten sakin görünüyordu. Fırtınanın en kötüsü gece vakti geldi. Bir gecede yürüdüğümüz yolların aynısını yürüyorduk. rüzgarlı bir gün, daha önce yüzlerce kez yürüdüğümüz bir yerde.” “

kepsut-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu