Yaşam

Şahan Gökbakar’dan Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın’ın Kızılay’la ilgili yorumuna dikkat çeken paylaşım: Yorgan neden hâlâ pireler içinde?

Kahramanmaraş merkezli sarsıntının 4. gününde, yansımaların odağında Ahbap derneğine çadır satıp yerleştiği ortaya çıkan Kızılay Başkanı Kerem Kınık ile komedyen Şahan Gökbakar arasında çıkan tartışma alevlendi. tekrar yukarı

“Pire için yorgan yakmayalım”

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, katıldığı bir programda, “Kızılay Cumhurbaşkanı’nın o koltukta oturmasından rahatsız mısınız?” sorusuna, “Böyle bir dönemde çadır satılmaz. Bu bir hataydı. Kızılay kurumu bizden önce de vardı, bizden sonra da devam edecek. Buna böyle bakmak lazım. Pirelere kızmayalım ve yakalım” yorgan.”

“Yorganı neden pirelerden temizlemiyorsun?”

Kızılay Başkanı Kerem Kınık’ın istifasını defalarca dile getiren oyuncu Şahan Gökbakar, Kalın’ın açıklamasını görünce dayanamadı. Ünlü oyuncu sosyal medyada paylaştığı sözlerin altında, “Bu çadırı satan Kızılay lideri Kerem’e herkes güceniyor. AK Parti yöneticileri bunu açıkça söylüyor. Hep aynı cümle ‘Yanmayalım’ yorganda pire var’. İşte soru şu: Yorganda pire varsa neden yorganı pireden temizlemiyorsun? “Yorganda neden hala pire var? Pireler rekabet etmeyen pireler tarafından yenemez mi?” yorumunu yaptı.

haber-yusufeli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu